Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #122432

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Maitsva sooja toidu valmistamine personali sööklasse (200 inimest) ja toidu väljastamine.
Tööaeg: esmaspäevast reedeni algusega 7.00 kuni 16.00.

Ootused kandidaadile

Ootame oma meeskonda inimest, kellel on:
* vähemalt aastane töökogemus kokana;
* kehtiv tervistõend;
* tööohutuse, töötervishoiu ja tööhügieeni nõuete tundmine;
* kohusetundlik, vastutusvõimeline, usaldusväärne;
* teenindavale personalile omane hea suhtlemisoskus ja täpsus;
* elementaarne eesti keele oskus.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
* kaasaegseid töötingimusi;
* konkurentsivõimelist töötasu;
* tööd sõbralikus ja innovatiivses kollektivis;
* väljaõpet vastavalt vajadustele.

Tööpakkumise number
#122432

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 10000 €/kuus
Kuulutus aegub:
5. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
10. september 2007

Airo Catering Services Eesti OÜ on 10 aastat tegutsev väliskapitalil põhinev rahvusvahelist pardatoidlustusteenust pakkuv ettevõte. Airo Catering Services Eesti OÜ kuulub LSG SkyChefs gruppi, mis omab harukontoreid üle terve maailma.

Vaata rohkem

Kokk