Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 122432

Tööpakkumise number

122432

Töö kirjeldus

Maitsva sooja toidu valmistamine personali sööklasse (200 inimest) ja toidu väljastamine.
Tööaeg: esmaspäevast reedeni algusega 7.00 kuni 16.00.

Nõudmised kandidaadile

Ootame oma meeskonda inimest, kellel on:
* vähemalt aastane töökogemus kokana;
* kehtiv tervistõend;
* tööohutuse, töötervishoiu ja tööhügieeni nõuete tundmine;
* kohusetundlik, vastutusvõimeline, usaldusväärne;
* teenindavale personalile omane hea suhtlemisoskus ja täpsus;
* elementaarne eesti keele oskus.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
* kaasaegseid töötingimusi;
* konkurentsivõimelist töötasu;
* tööd sõbralikus ja innovatiivses kollektivis;
* väljaõpet vastavalt vajadustele.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
10. september 2007
Brutopalk:
Alates 10000 EEK kuus

Airo Catering Services Eesti OÜ on 10 aastat tegutsev väliskapitalil põhinev rahvusvahelist pardatoidlustusteenust pakkuv ettevõte. Airo Catering Services Eesti OÜ kuulub LSG SkyChefs gruppi, mis omab harukontoreid üle terve maailma.