Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #626467

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 7. november 2019
Kuulutus aegub: 6. detsember 2019

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on maitsvate toitude valmistamine vastavalt menüüle.

Ootused kandidaadile

Sind iseloomustab suur kirg toiduvalmistamise vastu
Sul on vähemalt 2-aastane koka töökogemus
Oled toetav, innustav ja inspireeriv kolleeg
Sa nõuad nii endalt kui ka oma kolleegidelt puhtust ja korrektsust
Sa oled väga hea suhtleja ja pingelistes situatsioonides jääd alti rahulikuks ja positiivseks
Kasuks tuleb cateringi köögitöö kogemus.

Ettevõte pakub

Pakume palju vastutust ja vaheldusrikast
tööd
Stabiilne ja kindel töökoht
Võimalus arendada ja areneda koos
professionaalse meeskonnaga
Lisaks motiveerivale töötasule on lisatasu
teenimise võimalus
Pakume paindlikku töökorraldust
Meie juures töötavad sõbralikud ja MARU lahedad
inimesed ning korraldame
meeleolukaid ühisüritusi.

Tööpakkumise number
#626467

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
6. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
7. november 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Kokk