Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #336900

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööks on :
# toiduvalmistamine ning peolaudade ettevalmistamine
# köögi töö organiseerimine ja korrashoid
# vajadusel kaupade vastuvõtu abistamine
# soovituslikult osaleda uute ja olemasolevate toodete väljatöötamisel ning täiendamisel.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kanditaat kui:
# oled positiivse ellusuhtumisega ning sul on töötahe
# omad erialast haridust ning eelnevat töökogemust
# oled hea pingetaluvusega ning kohusetundlik
# oled aus ning koostöövalmis
# oled algatusvõimeline ning suhtud loovalt oma töösse
# oled hea suhtleja ning orienteeritud meeskonnatööle
# oled oma töös korrektne ja puhas

Ettevõte pakub

# palju ja mitmekesist tööd
# head tööaega ja tasu vastavalt kokkuleppele
# meeldivat kollektiivi

Lisainfo

Kui tunned, et soovid töötada meie väikeses kohvikus, kandideeri kohe või võta meiega ühendust ja küsi lisainformatsiooni. Kõigile vestlusel käinud kandidaatidele anname kindlasti personaalset tagasisidet!

Tööpakkumise number
#336900

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. mai 2014
Kuulutus sisestati:
2. aprill 2014
Lisainfo palga kohta:
palk kokkuleppel

Tallinna kesklinnas asuv väike kohvik on oma klientidele pakkunud koduseid toite juba 14 aastat, mis on taskukohased igapäevasele lõunatajale. Samas pakume võimalust cateringiks ja erinevate sündmuste tähistamist.
Kohviku töötajaskond on väike, kuid ühtehoidev.

Vaata rohkem

Kokk