Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177619

Kokk

CVKeskus.ee klient
Suurbritannia
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

too sisaldab: toidu valmistamine ning serveerimine. iga paev me muudame Lunch menu mis sisaldab n. Kammkarbid, risotto, paevasupp jne..

Ootused kandidaadile

noudmised:
min. 1 aasta tookogemus
inglisee keele suhtlemis oskus.

firma poolt pakun eluaseme ning toitlustamine 1 kord paevas.
asume londoni lahedal (25 min. kesklinnast rongiga)
palk 7 naela tunnis. + jootraha.

Lisainfo

meie sobralikus meeskonnas tootab 4-5 koka vahetuses, suhtlemis keel on inglise keel..

Tööpakkumise number
#177619
Kokk