Värsked tööpakkumised

Kokk Soomes

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 180621

Tööpakkumise number

180621

Töö kirjeldus

Pakume kokale tööd Soomes ca. 1 kuu ( puhkuseasendus),Helsinkis, hea asukohaga toitlustuskohas. Võib tekkida ka pikaajalisem töö.

Nõudmised kandidaadile

Edukas erialane töökogemus, stabiilsus, korrektsus, soome keele oskus ( arusaamine võiks olla, suhelda saab peamiselt ka inglise keeles).

väärt kogemust, arenguvõimalust, head palka (TES järgi, vastavalt kogemusele).

Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust. Konkursi algetapil äraütlevaid vastuseid ei saadeta.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö
Kuulutus aegub:
7. juuli 2009
Kuulutus sisestati:
1. juuli 2009

NordicProStaff tegeleb personalirendi ja -otsinguga.
Aitame suurtel ja väikestel ettevõtetel leida parimad töötajad.