Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #180031

Kokk Soomes

Firma nimi peidetud
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume kokale tööd Soomes,Helsinkis, hea asukohaga toitlustuskohas. Töö esialgu suveperioodiks; võib tekkida ka pikaajaline töö.

Nõudmised kandidaadile

Edukas erialane töökogemus, stabiilsus, korrektsus, soome keele oskus (vähemalt arusaamine peaks olema, suhelda saab peamiselt ka inglise keeles).

väärt kogemust, arenguvõimalust, konkurentsivõimelist palka (TES järgi, vastavalt kogemusele).

Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust. Konkursi algetapil äraütlevaid vastuseid ei saadeta.

Tööpakkumise number
#180031

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
22. juuni 2009
Kuulutus sisestati:
16. juuni 2009

NordicProStaff tegeleb personalirendi ja -otsinguga.
Aitame suurtel ja väikestel ettevõtetel leida parimad töötajad.

Vaata rohkem