Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #166994

Kokk Soomes

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd kokkadele mainekates toitlustusettevõtetes Soomes. Tööd oleks pakkuda vähemalt aastaks. Võimalik ka pikaajalisem töösuhe.

Ootused kandidaadile

Kogemus, stabiilsus, kiirus, korrektsus, soome keele oskus suhtlustasandil
LISAINFO: 53340274

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub:
väärt kogemust, arenguvõimalust, konkurentsivõimelist palka (TES järgi, vastavalt kogemusele), abi majutuse leidmisel.
Kindlasti peaks arvestama, et töösuhe kestab vähemalt 1 aasta.

Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust. Konkursi algetapil äraütlevaid vastuseid ei saadeta.

Tööpakkumise number
#166994

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
24. jaanuar 2009
Kuulutus sisestati:
10. oktoober 2008

CVKeskus.ee klient

Personalirent, personaliotsing.

Vaata rohkem

Kokk Soomes