Värsked tööpakkumised

Kokk Soomes

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 159448

Tööpakkumise number

159448

Töö kirjeldus

Pakume tööd kokkadele mainekates toitlustusettevõtetes Soomes. Tööd oleks pakkuda vähemalt aastaks. Võimalik ka pikaajaline töösuhe.
Tööd on pakkuda alles kokakooli lõpetanud kokkadele kui ka pika töökogemusega kokkadele.

Nõudmised kandidaadile

stabiilsus, stressitaluvus, kiirus, korrektsus, kohusetunne, soome keele oskus suhtlustasandil

LISAINFO: 53340274

väärt kogemust, arenguvõimalust, konkurentsivõimelist palka (TES järgi, vastavalt kogemusele) , majutust.
Kindlasti peaks arvestama, et töösuhe kestab vähemalt 1 aasta.

Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust. Konkursi algetapil äraütlevaid vastuseid ei saadeta.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
10. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
28. juuli 2008

Personalirent, personaliotsing.