Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 228105

Tööpakkumise number

228105

Töö kirjeldus

Pakume Soomes tööd kogenud kokale, kes tunneb nii külma kui kuuma köögi saladusi.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame varasemat kokana töötamise kogemust ning head soome keele oskust
Oluline on ka meeskonnatöö oskus ja sõbralik ning positiivne ellusuhtumine

Pakume töötasu vastavalt Soome teenindusala kollektiivlepingule ning abistame ka majutumisel.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata soomekeelne cv aadressile alvar.albert ät vmp.ee või täita töösaamisavaldus meie kodulehel www.vmp.ee

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline või hooajatöö
Kuulutus aegub:
7. juuni 2011
Kuulutus sisestati:
13. mai 2011

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel proffessionaalidel erinevatel erialadel tööd leida. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis ning Rumeenias. VMP – Tööelu jõuvaru.