Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196887

Kokk

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tuntud restoran Soomes otsib oma meeskonda suvehooajaks kahte kokka ( asub ca 230 km Helsingist)

Ootused kandidaadile

Töökogemus, suhtlemisoskus soome keeles( vähemalt baastase), hea kohanemisvõime

Eelistame neid kandidaate kellel oma majutus, nii et kui Teil on elamispind Soomes mainige seda kindlasti kaaskirjas.

Mitmekülgset tööd ja huvitavat kogemust, konkurentsivõimelist palka, arenguvõimalust, abi majutuse leidmisel.

Lisainfo

NB! CV võib saata esialgu eesti keeles. Võimaluse korral saata CV soome või inglise keeles, koos pildiga.
Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust.

Tööpakkumise number
#196887
Kokk