2023-08-23 14:48:55

Kokk Soome Helsinkisse

CVKeskus.ee klient
12 - 15 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Otsime Soome Helsinkisse kogenud kokkasid ja köögiabilisi. Pakume huvitavat ja vaheldusrikast tööd erinevates restoranides ja hotellides Helsingis, Espoos ja Vantaal.

Pakume nii osalise ajaga tööd kui ka pikaajalisi, tähtajalisi asenduskohti. Töö toimub põhiliselt vahetustega. Töö ametliku lepingu alusel Soome firmaga. Töö algab kohe, kui sobivad kandidaadid on leitud. Otsime mitut inimest.

Ootused kandidaadile

Erialane haridus ja/või koolitus
Varasem erialane töökogemus
Soome hügieenipass
Kehtiv salmonellatunnistus
Hea soome või inglise keele oskus. Köögis saab ka inglise keelega hakkama, aga soome keel annab kandideerimisel eelise
Iseseisvus ja tahe tööd teha
Eesti või mõne muu EU riigi kodanik

Ettevõte pakub

Ametlik tööleping Soome firmaga, maksud makstakse Soome
Palk - 12,50 - 14,50 eur/tunnis brutto.
Vajadusel nõustame hügieenipassi ja salmonellatunnistuse tegemisel, samuti elukoha leidmisel.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata eesti, soome või inglisekeelne CV läbi CV keskuse. Enne CV saatmist palun veenduge, et teie kontaktandmed CV-s on toimivad, muidu ei ole võimalik teiega ühendust võtta. Lisainfo töö kohta telefoni teel +372 5234535 argipäeviti kl 10-16.