Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 505674

Tööpakkumise number

505674

Töö kirjeldus

Pakume tööd kokkadele Soomes.Töökohad on erinevates suusakeskustes ja toitlustusasutustes ümber Soome.Tööülesanneteks on toitude valmistamine
A La Carte,grill ja pizza menüüde alusel
Vajadusel aitame salmonellaproovi ja hügieenipassi tegemisel

Nõudmised kandidaadile

Eeldame kandidaadilt erialast haridust või koolitust.
Vajalik eelnev töökogemus kokana.
Vajalik soome või inglise keele oskust.
Kasuks tuleb oma auto kasutamise võimalus.

Ettevõte pakub

Pakume konkurentsivõimelist palka 2 korda kuus.
Majutuse organiseerib tööandja ja töötajale sellega kulutusi ei teki.

Lisainfo

Lisainfo +3725179229

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või hooajatöö
Kuulutus aegub:
7. detsember 2017
Kuulutus sisestati:
8. november 2017

Estram Oy

Estram Oy tegeleb Soome turul tööjõurendiga rohkem kui kümme aastat. Meie meeskonnas töötavatel inimestel on pikaajaline ja professionaalne kogemus tööjõurendi valdkonnas. Meie klientideks on paljud tehased ja ehitusfirmad Soomes.Aastate jooksul oleme saanud palju positiivset tagasisidet just rahulolevatelt töötajatelt kellega oleme loonud pikaajalised töösuhted