Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #270591

Kokk

CVKeskus.ee klient
Soome
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö Soomes, Helsingi piirkonnas. Pakume tööd lühemaks/pikemaks perioodiks.
Kindlasti võiks ühendust võtta ka kokad, kes hetkel tööl (Soomes või Eestis) aga huvitatud Helsingi restoranides lisatundide tegemisest.

Ootused kandidaadile

Edukas töökogemus, suhtlemisoskus soome keeles( teatud restoranides võib sobida ka hea inglise keele oskus), hea kohanemisvõime, valmisolek töötada erinevates toitlustusettevõtetes/restoranides

Ettevõte pakub

huvitavat kogemust, konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust.

Tööpakkumise number
#270591
Kokk