Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #293823

KOKK (Solaris Toidupood)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Toitude valmistamine klientidele müügisaalis
* Igapäevane köögi töö organiseerimine
* Köögi korrashoid
* Väljapanekuteletis töö korraldamine ja selle korrashoid
* Toodete kvaliteedi ja stabiilsuse tagamine
* Osalemine uute toodete ja menüü väljatöötamisprotsessis
* Kontroll tooraine ja kaubakulude üle, toorainete efektiivne kasutamine
* Vajadusel klientide nõustamine ja teenindamine
* Enesekontrollisüsteemi nõuetest kinnipidamine ja rakendamine päevaülesannetest lähtudes

Ootused kandidaadile

* Erialane haridus ja vähemalt 2-aastane töökogemus
* Väga hea eesti keele oskus ning vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
* Algatusvõime ja initsiatiivikus töökohustuste täitmisel
* Valmidus võtta vastutust ressursside jagamise, teiste töö korraldamise ja tulemuste eest
* Suhtlemisvalmidus ja oskus toime tulla erinevate inimestega

Ettevõte pakub

* Ettevõttesiseseid karjääri- ja arenguvõimalusi
* Toetavat ja sõbralikku meeskonda, stabiilset töökohta arenevas firmas
* Vaheldusrikast ja põnevat tööd
* Võimalust rääkida kaasa sortimendi kujundamisel

Lisainfo

Töö asukoht: Estonia pst. 9, Tallinn

Tööpakkumise number
#293823

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
6. detsember 2012

ABC Supermarkets AS on eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis opereerib kauplust Solaris Toidupood. Solaris Toidupood on südalinna suurim ja eksklusiivseim toidupood, pakkudes parima hinna ja kvaliteedi suhtega toidu- ja esmatarbekaupu ning positiivseid emotsioone.

Vaata rohkem