Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #552709

Kokk (soe köök)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Toitude valmistamine kalkulatsioonide alusel
Oma töölõigus töö organiseerimine tootmisplaani alusel
Tooraine õigsuse, koguse ja kvaliteedi kontrollimine
Köögiseadmete nõuetekohane kasutamine
Valmistoodangu hindamine
Oma töökoha puhtana ja korras hoidmine

Ootused kandidaadile

Varasem töökogemus kokana vähemalt 1 aasta
Koka eriharidus
Vamisolek teha tööd osaliselt temperatuuril +12°C
Eesti keele oskus algtasemel (erialane sõnavara kõnes ja kirjas)
Kiire, töökas ja positiivse ellusuhtumisega

Ettevõte pakub

Töötajate bussi kasutamise võimalust
Meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda
Motiveerivat töötasu, tööriideid ja toitlustamist kohapeal
Hüvitame täiendavalt 2 ja 3 haiguspäeva ning toetame sportlikku eluviisi

Lisainfo

Töökoht asub aadressil Jälgimäe tee 14, Jälgimäe küla, Saku vald (buss nr 18 lõpp-peatusest u 800m Saku poole). Lisainfo telefonil 5918 2011.

Tööpakkumise number
#552709

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 5.7 €/tunnis
Kuulutus aegub:
9. september 2018
Kuulutus sisestati:
21. august 2018

Fazer Gruppi kuuluv Tänassilma Teenindusköök on nüüdisaegne laia sortimendiga tootmisüksus, mis on orienteeritud suurköökide varustamisele töömahukate valmis- ja pooltoodetega. Ettevõtte eesmärk on pakkuda Fazer Grupi ettevõtetele ning valitud välisklientidele kvaliteetseid väikeseeriatooteid, suurepärast tarnekindlust ja paindlikku klienditeenindust.

Vaata rohkem