Kokk
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #622606

Kokk

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega otsime oma meeskonda kokka!
Toosikannu Puhkekeskuse KOKA töö üldiseks eesmärgiks on tagada:

  • Toidu kvaliteetne ja õigeaegne valmistamine puhkekeskuse köögis
  • Toiduainete nõuetekohase säilitamise igapäevane kontroll
  • Tööruumide puhtuse ja korrashoiu tagamine
  • Hea koostöö peakokaga

Nõudmised kandidaadile

  • Varasem töökogemus kokana
  • Puhtusearmastus, kiirus ja efektiivsus
  • Iseseisev mõtlemine ja tegutsemisoskus
  • Armastus ja huvi hea toidu vastu

Ettevõte pakub

  • Huvitav ja väljakutseid pakkuv töö
  • Toetav ning ühtehoidev meeskond
  • Vahetustega paindlik tööaeg
  • Ühisüritusi
  • Konkurentsivõimelist palka
  • Sõidukompensatsiooni

Tööpakkumise number
#622606

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
9. november 2019
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2019

Toosikannu Puhkekeskus on Kesk-Eesti suurimaid majutus- ja toitlustusettevõtteid, mis asub Järvamaal, Türi vallas Käru aleviku lähistel metsade sügavuses. Toosikannu Puhkekeskuse põhilised tegevusalad peale majutuse/toitlustuse on loodusturismiteenused ning muude vabaajategevuste pakkumine.
Lisaks põhikompleksile pakume teenuseid kahes puhkemajas ning Käru Kõrtsis.
Puhkekeskust ümbritseb Eesti suurim loomapark.

Jälgi meie tegemisi:

Vaata rohkem

You are applying to:
Kokk