Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #347226

KOKK

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Toosikannu Puhkekeskuse KOKA töö üldiseks eesmärgiks on tagada:

  • Toidu kvaliteetne ja õigeaegne valmistamine puhkekeskuse köögis
  • Toiduainete nõuetekohase säilitamise igapäevane kontroll
  • Tööruumide puhtuse ja korrashoiu tagamine
  • Osalemine menüüde koostamisel ja uuenduste väljapakkumisel

Ootused kandidaadile

  • Varasem töökogemus kokana
  • Erialane haridus
  • Puhtusearmastus, kiirus ja efektiivsus
  • Iseseisev mõtlemine ja tegutsemisoskus
  • Pingetaluvus

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd
  • meeldiv kollektiiv
  • konkurentsivõimeline palk

Tööpakkumise number
#347226

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
25. juuni 2014
Lisainfo palga kohta:
alates 750€ (bruto)

Toosikannu OÜ on 2005. aastal asutatud ettevõte, mis asub Raplamaal, Käru vallas metsade sügavuses. Toosikannu Puhkekeskuse põhilised tegevusalad on majutuse, toitlustuse, loodusturismiteenuste ning muude vabaajategevuste pakkumine.

Vaata rohkem

KOKK