KOKK Rapla Vesiroosi Kooli Daily söökla

BALTIC RESTAURANTS ESTONIA AS

Tööpakkumise number

585527

BALTIC RESTAURANTS ESTONIA AS KOKK Rapla Vesiroosi Kooli Daily söökla

Töö kirjeldus

Sinu tööülesandeks on toidu valmistamine vastavalt menüüle, retseptile ja tehnoloogiale. Toidu serveerimine ja klientide viisakas teenindamine ning kauba vastu võtmine.

Nõudmised kandidaadile

Meile sobid, kui Sul on varasem töökogemus kokana ja valdad eesti keelt suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

- tööaeg E-R kl 06.30-15.00
- vaba L-P, riigipühad
- tööriided ja jalatsid
- soodne lõunasöök
- õigeaegset ja ametlikku töötasu
- täiendavat tervisekindlustust

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
31. märts 2019
Kuulutus sisestati:
15. märts 2019
Soovin kandideerida

Baltic Restaurants Estonia alustas oma tegevust Eestis 1993. aastal. Peamine äritegevus on seotud igapäevase personali- ja õpilastoitlustusega ning kaubanduskeskuste kohvikutes opereerimisega. Lisaks pakume oma klientidele ka catering teenust. Oleme arenev toitlustusettevõte, mis vastavalt oma teeninduspõhimõtetele pakub oma klientidele lihtsust ja kindlustunnet läbi kvaliteedi ja efektiivsuse. Hetkel töötab Baltic Restaurants Estonia AS ligi 500 inimest ning pakume oma teenust ligi 90 erineval aadressil üle Eesti.

Vaatan ettevõtte profiili