Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #703211

Kokk

CVKeskus.ee klient
Rakvere, Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeldivasse kollektiivi kogemustega kokka, kelle ülesandeks on toidu valmistamine Rakveres asuvas toitlustusasutuses.

Ootused kandidaadile

  • eelnev kogemus

  • kohustundlikkus

  • positiivsus

  • teotahe

  • töökus

  • korrektsus

Ettevõte pakub

tehtud tööle väärilist tasu, lisaks boonus laekumisest.

Lisainfo

Võimalik töötada nii põhi- kui ka osalise kohaga

Töö asub aadressil:Pikk 3, 44307
Rakvere
Lisainfo numbril: 5040320

Tööpakkumise number
#703211
Kokk