Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #636035

Kokk

Firma nimi peidetud
Rakvere, Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanded:
- Roogade valmistamine
- Roogade kvaliteedi tagamine

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame:
- Huvi toidukultuuri vastu
- Meeskonnas töötamise tahet
- Kokatöö kogemuse puudumisel õppimise tahet
- Positiivsust ja rõõmsameelsust

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- Tasuta elukohta Rakvere kesklinnas (sh üür ja kommunaalmaksed)
- Ausat ning valdkonna keskmisest kõrgemat tasu
- Parimat võimalust eneseteostuseks ning arenguks üle 30 aasta tegutsenud ettevõttes
- Vaheldusrikast tööd (majas on kolm erinevat kööki, nii et rutiini ei teki)
- Mõistvat ja usaldusväärset töökeskkonda (oleme kõik toredad ja avatud inimesed ning ootame meeskonda uusi sõpru :)
- Töötasu osas jõuame vestluse käigus kindlasti kokkuleppele

Tööpakkumise number
#636035

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
15. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
17. jaanuar 2020

Virma avati juunis 1988. aastal, olles praegu üks vanimaid söögikohti Rakveres. Nüüdseks on Virmast saanud Rakvere suurim pubi üle 130 istekoha ja 6 erineva saaliga. Suviti saab päikeselisi ilmu nautida mõnusal avaral väliterrassil. Neljapäeviti toimub laulusõpradele karaoke ning nädalavahetustel vinged peod elava muusikaga varajaste hommikutundideni. Kätt saab harjutada ka piljardimänguga. Hiljuti avasime ka uue grillresto, kus saab proovida grillroogasid otse tubaselt söegrillilt.

Vaata rohkem