Värsked tööpakkumised

KOKK (Rakvere Maksimarket)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 561271

Tööpakkumise number

561271

Firma nimi peidetud KOKK (Rakvere Maksimarket)

Töö kirjeldus

Sinu tegevusteks meie juures saavad olema

 toodangu valmistamine vastavalt retseptidele ja toiduvalmistamise tehnoloogiale,
 toodangu väljastamine

Nõudmised kandidaadile

Lisainfo

 tööle asumine kokkuleppel
 vajalik nõuetekohane tervisetõend

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume

 tähtajatu tööleping
 täistööaeg
 töötamine töögraafiku alusel vahetustes kaupluse lahtioleku aegadel
 pikaajalist ja stabiilset töösuhet
 kindlat töötasu
 tulemustasu vastavalt tehtud tööle
 tööalast väljaõpet, koolitusi ja arenguvõimalusi
 meeldivat töökeskkonda
 sõbralikku ja toetavat meeskonda

Lisainfo

Kaupluse lahtiolek E-P 9-21.

Kui Sa tundsid, et see pakkumine on just Sulle, siis kandideerimiseks saada oma CV aadressile personal (ät) jarvaty.ee või too kauplusesse.

Lisainfo saamiseks helista personaliosakonda 38 50 395.

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
21. oktoober 2018
Kuulutus sisestati:
5. oktoober 2018

Järva Tarbijate Ühistu kuulub Coop Eesti Keskühistusse. Meie tegevused ulatuvad aastasse 1911. Järva Tarbijate Ühistu on jaekaubandusettevõte, kellele kuulub 41 kauplust üle Eesti. Me anname tööd 670-le töötajale.