Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #150570

KOKK (puhkuseasendajana)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • klientide ja töötajate toitlustamine menüü alusel
  • tellitud toidukauba vastuvõtt
  • puhtuse ja korra tagamine köögis
  • kokaabi töö organiseerimine

Ootused kandidaadile

  • hea maitsetunnetus
  • erialane haridus
  • planeerimisoskus
  • ausus ja kohusetundlikkus
  • tõend toiduhügieenikoolituse läbimise kohta

Ettevõte pakub

Tööd sõbralikus ja meeldivas keskkonnas.

Lisainfo

Otsime kokka puhkuseasendajana ajavahemikul 01.06.2008-30.06.2008 Tartu JAZZ pesula kohvikusse.
Tööaeg E-R kl.9:00-18:00.

Tööpakkumise number
#150570

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 7850 €/kuus
Kuulutus aegub:
20. mai 2008
Kuulutus sisestati:
5. mai 2008

JAZZ pesulad on loodud nõudlike väikesõidukijuhtide teenindamiseks, kes vajavad mõistliku hinnaga kiirteenust oma sõiduvahendi puhtuse ja tehnilise korrasoleku tagamiseks.

Vaata rohkem