Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195449

Kokk - puhkuse asendaja

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kalkulatsiooni ja menüü koostamine;
  • Narva-Jõesuu valmidusüksuse isikkoosseisu toitlustamine vastavalt päevaplaanile;
  • aruandluse koostamine;
  • majandustööde teostamine kokkulepitud ülesannete piires;
  • töö- ja abiruumide puhtuse ja korra tagamine.

Ootused kandidaadile

  • kokandusalane kutseharidus;
  • menüü ja kalkulatsiooni koostamise oskus;
  • eesti keele oskus kesktasemel ja vene keele oskus suhtlustasemel;
  • arvutikasutamise oskus (Word; Excel);
  • korra- ja puhtusearmastus, kohusetunne ning usaldusväärsus;
  • kehtiv tervisetõend.
  • kasuks tuleb varasem töökogemus kokana.

  • head väljakutset Eesti ühes suuremas avaliku teenistuse organistasioonis;
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd kaasaegses ja meeldivas töökeskkonnas;
  • ööbimisvõimalust Narva-Jõesuu valmidusüksuses

Lisainfo

Kokk - puhkuse asendaja võetakse Narva-Jõesuu valmidusüksusesse tööle ajavahemikuks 03.05 kuni 16.05.2010. Ametikoha sisuliste küsimuste korral palun pöörduda Ida majandustalituse juhi Jelena Pettai poole: tel. 333 1550.

Tööpakkumise number
#195449

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
26. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
21. aprill 2010

Alates 1. jaanuarist liitusid politseiasutused, piirivalveasutused ning Kodakondsus- ja Migratsiooniamet, organisatsiooni uueks nimeks sai Politsei- ja Piirivalveamet. Politsei- ja Piirivalveamet on Siseministeeriumi valitsemisalas asuv valitsusasutus, mille piirkondlik struktuuriüksus on prefektuur.

Vaata rohkem