Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #298574

Kokk

CVKeskus.ee klient
Põlvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Võtame tööle Põlva Kaubamaja kohvikusse koka, kellel on teadmised sooja ja külma laua valmistamisel.
Põhitööülesanneteks on toitude kavandamine ning toiduvalmistamise korraldamine oma töövahetuses, päevatoidu ja peolaudade valmistamine.

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on erialane haridus või vähemalt aastane kokana töötamise kogemus kohviku või restorani köögis, hea kogemustepagas tooraine tundmises ja toiduvalmistamises, meeskonnatööoskus ja soov ennast pidevalt erialal täiendada.

Pakume väärtuslikku töökogemust inimesele, kellele meeldib töötada toitlustusvaldkonnas, kaasaegseid töötingimusi, vastutusrikast ja mitmekülgset tööd sõbralikus meeskonnas, eneseteostusvõimalust, arengu- ja koolituse võimalust.

Lisainfo

Ootame motiveeritud kandidaatide CVsid koos palgasoovi ja motivatsioonikirjaga 6. märtsiks 2013.a.

Tööpakkumise number
#298574

Asukoht:
Põlvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
7. märts 2013
Kuulutus sisestati:
7. veebruar 2013

Põlva Tarbijate Ühistu on Põlva ja Tartu maakonnas tegutsev arenev ning edukas jaekaubandusettevõte.
Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele parimat teenindust ja vajalikke kaupu.

Vaata rohkem

Kokk