Kokk-Perenaine Majutuskeskuses Soomes (samuti ka Kuldsete Kätega Hooldusmees)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 233645

Tööpakkumise number

233645

Töö kirjeldus

Kokk-Perenaisele Majutuskeskusesse Soomes
Pakume pikaajalist ja kindlat töökohta
Asukoht Soome Vabariik, Kirkkonummi (Helsinki lähedal)

Töökohustused:
Majutuskeskuse peakokk ja perenaine
Toidu valmistamine ja kõik sellega seonduv, majutuskeskuse puhastusteenindus jt teenused
Erinevad abitööd majutuskeskuses
(vaata ka Kuldsete Kätega Hooldusmehe kuulutust http://www.cvkeskus.ee/233640)

Nõudmised kandidaadile

Eesti ja/või vene (hea kui ka soome keel suhtlustasandil)
Eelnev töökogemus ja oskused kirjeldatud tööülesannete täitmiseks
Eriti oluline on oskus valmistada head ja maitsvat sööki!
Hea suhtlemisoskus ja positiivne ellusuhtumine
Võime iseseisvalt mõelda ja tegutseda
Soov areneda
Soovitatav B kategooria juhiluba ja auto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

Kindla palgaga tööd pikaks ajaks Soomes
Pikaajalist arenguperspektiivi tublile iseseisvale ja arenemisvõimelisele inimesele

Lisainfo

Tööpakkumine sobib ideaalselt abielupaarile kes soovivad koos elada ja töötada Soomes
Majutuskeskus asub ilusas, rahulikus looduskaunis kohas järve ääres
Elamine ja toitlustus tasuta

Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
14. august 2011
Kuulutus sisestati:
14. juuli 2011