Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #627914

KOKK Parvlaevade Take Off Restosse

Firma nimi peidetud
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-kvaliteetse toidu valmistamine vastavalt menüüle ja retseptidele;
-kauba tellimine, vastuvõtt ja ladustamine;
-inventuuris osalemine;
-köögis puhtuse tagamine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
-iseseisvat toiduvalmistamise oskust vastavalt menüüle ja retseptidele;
-oskust kasutada erinevaid köögiseadmeid;
-eesti ja vene keele oskust suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

- arenemisvõimalusi suures rahvus-
vahelises toitlustusettevõttes;
- mitmekülgset ja vastutusrikast tööd;
- täiendavat tervisekindlustust ja koolitusi;
- graafiku alusel tööd: 1 nädal tööl, 1 nädal vaba.

Tööpakkumise number
#627914

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
17. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
18. november 2019

Baltic Restaurants Estonia alustas oma tegevust Eestis 1993. aastal. Peamine äritegevus on seotud igapäevase personali- ja õpilastoitlustusega ning kaubanduskeskuste kohvikutes opereerimisega. Lisaks pakume oma klientidele ka catering teenust. Oleme arenev toitlustusettevõte, mis vastavalt oma teeninduspõhimõtetele pakub oma klientidele lihtsust ja kindlustunnet läbi kvaliteedi ja efektiivsuse. Hetkel töötab Baltic Restaurants Estonia AS ligi 500 inimest ning pakume oma teenust ligi 90 erineval aadressil üle Eesti.

Vaata rohkem