Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #91403

Kokk

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Koka peamisteks tööülesanneteks on:

  • toidu valmistamine vastavalt kliendi tellimusele menüüde põhjal
  • toidu serveerimine klientidele
  • konverentsiklientide, rühmade toitlustamine

Ootused kandidaadile

  • soovitavalt erialane haridus
  • soovitavalt eelnev töökogemus
  • isikuomadustena väga hea suhtlemisoskus, ausus, kohusetunne, täpsus, hea pingetaluvus, orienteeritus meeskonnatööle ja positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • erialast koolitust
  • kaasaegseid töötingimusi
  • sõbralikku töökollektiivi
  • töö tulemustest sõltuvat tasu
  • kindlat ja stabiilset tööandjat

Tööpakkumise number
#91403

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
13. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
13. jaanuar 2007

Strand SPA ja Konverentsihotell on edukas hotelliettevõte Pärnus. Pakume sulle head võimalust eneseteostuseks arenevas ning õppivas organisatsioonis. Sa saad rikkamaks keskmiselt 100 tubli kolleegi võrra, Sind ootavad huvitav ja vastutusrikas töö, toetav meeskond, kaasaegsed töövahendid ning võimalus anda oma panus ettevõtte veelgi paremale käekäigule. Sul on võimalus kandideerida Pärnu suurima hotelli meeskonna liikmeks.

Vaata rohkem

Kokk