Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197232

Kokk

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tervise Paradiis võtab tööle koka, kelle peamiseks tööülesandeks on kõrgekvaliteedilise toidu valmistamine ettevõtte klientidele.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on:

  • eelneva töökogemusega;
  • soovitavalt vastava kesk-eri haridusega.

Ettevõte pakub

Meie poolt:

  • hea töökollektiiv;
  • mitmekülgne ja vastutusrikas töö;
  • ettevõtte soodustused.

Lisainfo

Tööleping sõlmitakse määratud ajaks, ajutiselt äraoleva töötaja asendamiseks.

Tööpakkumise number
#197232
Kokk