Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 543757

Tööpakkumise number

543757

Töö kirjeldus

Me otsime just Sind kuna sul on energiat, tahtmist ja tahet olla üks meist. Sa oled alati töökas,sul on avatud mõtlemine ja köögis töötamine on sulle loomupärane.
Sinu kohustusteks on:
*Päeva ettevalmistus
*A`la carte toidu valmistamine ja väljastamine
*Puhtalt töötamine

Nõudmised kandidaadile

Toitu valmistades on Sinu suurimaks sooviks meie külalistele maitsenaudingute pakkumine.
Sa oled positiivne, sulle meeldib areneda ja sul on soov olla üks meie suurepärasest kokkade perest.
* Reaalne huvi toidu valmistamisel
* Eelnev töökogemus a`la carte köögis
* Soov areneda ja õppida

Pakume sulle võimalust kuuluda Pärnu ühte populaarsemasse restorani. Sind ootab ees boonussüsteemidega vürtsitatud palgasüsteem ja kokkuhoidev meeskond.
* Kokkuhoidev meeskond
* Võimalus õppida
* Konkurentsivõimeline palk sõltuvalt kvalifikatsioonist ja oskustest
* Täistööaeg/ Osaline tööaeg (vastavalt soovile)
* Kindlat töögraafikut
* Püsivat tööd pidevalt arenevas ettevõttes

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. juuli 2018
Kuulutus sisestati:
1. juuli 2018

Pärnus rannapiirkonnas tegutsev populaarne hotell ja restoran.