Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #641438

Kokk

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Oled väsinud tööpakkumistest, mis on vaid suvekuudeks ja hooajalised?

Pakume stabiilset, arenguvõimalusi ja väljakutseid pakkuvat tööd täiskohaga kokale. Meie ettevõte laieneb ja otsime meeskonnaliikmeid, kes sooviksid meiega koos areneda.

Me töötame kõvasti ja täievõimsusega suvel ning puhkame, saades aastaringselt sama palka, talvel.

See annab sulle võimaluse reisida ringi maailmas või tegeleda oma hobidega talvekuudel.

Ootused kandidaadile

-Sul on olemas teadmised ja oskused toidu ning toiduvalmistamise osas
-Oled oma töös kohusetundlik, kiire, korrektne ja puhas
-Sa omad eelnevat töökogemust kokana
-Oled paindlik, avatud, hea pingetaluvusega ja rõõmsameelne meeskonna liige
-Oled suutlik suhtlema inglise keeles

Sul on võimalus õppida rahvusvahelise taustaga peakokalt (töötanud kokana Michelin tärni restoranis)

Pakume:
- stabiilset täiskohaga tööd arenevas ettevõttes
- kaasaegset, ilusaima vaatega töökeskkonda
- konkurentsivõimelist ja motiveerivat töötasu
- tasuta golfimängimise võimalust
- mõnusat meeskonda

Tööpakkumise number
#641438

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
21. märts 2020
Kuulutus sisestati:
21. veebruar 2020

Pärnu Bay Golf Links on tõeline links-rada selle sõna parimas tähenduses – rannaäärne maariba, mille liivane pinnas ja aruheina murukate panevad proovile iga golfimängija võimed ja oskused.

Pärnu Bay Golf Links külastajaid Pärnu lahe ääres ootab imeliste 360 kraadi mere- ja roheluse vaadetega klubihoone. Hoone on juba aritektuurilises mõttes pärl, mis on inspiratsiooni saanud tiile asetatud golfipallist.

Klubihoone katuse alla on koondunud golfipood, saunad ja eestipäraseid maitseid traditsioonilise Euroopa köögi puudutusega serveeriv restoran EAGLE ning esimesel korrusel asuv hubane suure kaminaga sohvabaar.

Avaral suveterrassil on ideaalne tähistada turniiri edukat lõpetamist, nautida värskendavaid kokteile, korraldada suviseid lõuna- ja õhtusööke hea seltskonnaga ning nautida lummavaid päikeseloojanguid merekaldal.

Vaata rohkem

Kokk