2023-08-23 14:48:55

Kokk

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Oled väsinud tööpakkumistest, mis on vaid suvekuudeks ja hooajalised?

Pakume stabiilset, arenguvõimalusi ja väljakutseid pakkuvat tööd täiskohaga kokale. Meie ettevõte laieneb ja otsime meeskonnaliikmeid, kes sooviksid meiega koos areneda.

Me töötame kõvasti ja täievõimsusega suvel ning puhkame, saades aastaringselt sama palka, talvel.

See annab sulle võimaluse reisida ringi maailmas või tegeleda oma hobidega talvekuudel.

Ootused kandidaadile

-Sul on olemas teadmised ja oskused toidu ning toiduvalmistamise osas
-Oled oma töös kohusetundlik, kiire, korrektne ja puhas
-Sa omad eelnevat töökogemust kokana
-Oled paindlik, avatud, hea pingetaluvusega ja rõõmsameelne meeskonna liige
-Oled suutlik suhtlema inglise keeles

Sul on võimalus õppida rahvusvahelise taustaga peakokalt (töötanud kokana Michelin tärni restoranis)

Pakume:
- stabiilset täiskohaga tööd arenevas ettevõttes
- kaasaegset, ilusaima vaatega töökeskkonda
- konkurentsivõimelist ja motiveerivat töötasu
- tasuta golfimängimise võimalust
- mõnusat meeskonda