Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #297113

Kokk

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pärnu Keskuses kiirtoidukoht Astri Bistro otsib oma kollektiivi:
teotahtelist, kohusetundlikku ja õppimisvõimelist kokka

Kokk

Kliendi tellimusel kiirtoitude valmistamine s.h salatite, einevõileibade ja wrappide valmistamine, pannkookide küpsetamine, jäätisekokteilide ja smuutide valmistamine
Kiirtoidu pakkumiseks vajalike etttevalmistustööde tegemine
Pagaritoodete küpsetamine ja väljapanek
Suppide valmistamine retseptide alusel

Ootused kandidaadile

Kokk

Erialase haridusega õppimisvõimelist ja teotahtelist kokka
Eelnev erialane töökogemus
Oled meeskonnatööle orienteeritud
Head pingetaluvust
Puhtuse ja korra hoidmist töökohal

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid
Professionaalset meeskonda
Arendavat ja huvitavat tööd
Konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#297113

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
21. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
21. jaanuar 2013

Astri Buffet OÜ on toitlustusettevõte, mis osutab toitlustusteenuseid Tartu ja Narva linnas asuvates suurimates kaubanduskeskustes ning plaanib peatselt laieneda Pärnu südalinnas asuvasse Pärnu Keskusse.
Meie toidukohtadeks/kaubamärkideks on Kohvik Nobel ja kiirtoitlustuskoht Le Bus Tartus Lõunakeskuses, Astri Buffet ja New York Cafe Astri Keskuses Narvas ning Astri Buffet pagari – ja kondiitriäri Fama Keskuses, kus pakume klientidele oma Narva kulinaaria- ja kondiitritsehhi valmistatavat toodangut.
Pärnu Keskuses plaanime avada Astri Bistro, kus kliente soovime rõõmustada värske salativaliku, pannkookide, einevõileibade, wrap-ide ning jogurtijäätise, smuutide ja jäätisekokteilidega, samuti maitsva kohvi- ja kakaovalikuga.
Meie missiooniks on pakkuda klientidele tervislikku ja maitseküllast toiduelamust, armastusega kokakunsti vastu loodame leida oma koha klientide südames.
Ettevõte pakub tööd ca 50 töötajale.

Vaata rohkem

Kokk