Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 387397

Tööpakkumise number

387397

Töö kirjeldus

Koka tööülesandeks on väljatöötatud menüü alusel toidu valmistamine. Pakume oma külastajatele rikkalikku hommikusööki, hõrku a la carte menüüd, mitmekesist grupimenüüd ning erimenüüd erinevate sündmuste tähistamiseks.
Meie meeskonda kandideerides on oluline on meeskonnatööoskus, sõbralikkus ja ausus.

Nõudmised kandidaadile

• erialane haridus või töökogemus kokana

Ettevõte pakub

Lisaks töötasule
• huvitavat ja vaheldusrikast tööd,
• kaasaegseid töötingimusi,
• töökogemust suurköögis
• tööalast koolitus
Meie meeskonna liikmena saad Sa osa ka mitmetest lisahüvedest

Lisainfo

Hotellis töötades tuleb arvestada, et vahel tuleb töötada ka puhkepäevadel ja riiklikel pühadel.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
6. august 2015
Kuulutus sisestati:
7. juuli 2015

Strand SPA & Konverentsihotell on alates 1992. aastast hotellina tegutsev majutusettevõte Pärnus. Meie sõbraliku meeskonna eesmärgiks on hoolitseda meie külaliste eest ning pakkuda meenutamist väärivaid hetki nii ärikliendile kui ka puhkajale.