Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #303002

Kokk

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime loova mõtlemisega kokkasid kevad-suviseks perioodiks, kelle tööülesannete hulka kuuluvad:
tellimuste vastuvõtmine ja toitude valmistamine
tooraine ettevalmistus
köögi korrashoid
töökaitse- ja ohutuse jälgimine

Ootused kandidaadile

hoolivus oma töö ja valmistatava toidu suhtes
loov mõtlemine ja tegutsemisoskus
positiivsus, ausus ja vastutustunne
orienteeritus meeskonnatööle
hea pingetaluvus
kasuks tuleb eelnev töökogemus kokana

huvitavat ja vaheldusrikast tööd pikkade traditsioonidega jahtklubis;
eneseteostamise võimalust;
kaasaegset töökeskkonda;
sõbralikku meeskonda;
motiveerivat töötasu;
võimalik ka pikemaaegne töösuhe

Tööpakkumise number
#303002

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
27. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
27. märts 2013

Pärnu Jahtklubi omapärase miljööga merenduskeskuses on 150-kohaline restoran ja 18 numbritoaga külalistemaja. Suvel on avatud 100-kohaline imeilusa jõevaatega terrass, kus on võimalik nautida läbi suve erinevaid muusikaüritusi. Jahtklubile iseloomulikuna toimuvad siin ka meeleolukad iganädalased purjeregatid.

Vaata rohkem

Kokk