Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #156020

KOKK (Pärnu Hüpermarket)

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kulinaariatsehhis toodete valmistamine (kuum, külmlaud,liha, kala, salatid või grillitooted)

Ootused kandidaadile

- soovitavalt eelnev töökogemus antud ametil
- toiduhügieeni tundmine
- koostöövalmidus
- pingetaluvus

Ettevõte pakub

- kaasaegseid töötingimusi
- meeldivat ja toetavat kollektiivi
- vajadusel kohapealset väljaõpet
- tööalast karjääri ja arengu võimalust Baltimaade suurimas kaubandusettevõttes
- hea töö eest head palka

Tööpakkumise number
#156020

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
18. juuni 2008

Baltikumi suurim jaekaubandusvõrk MAXIMA Eesti OÜ omab kokku 419 kauplust Leedus, Lätis, Eestis ja Bulgaarias. Seoses Hypermarketi avamisega Pärnus, otsime oma meeskonda uusi töötajaid.

Vaata rohkem