Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #177590

Kokk

Firma nimi peidetud
Norra
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

TÖÖÜLESANDED:
Toidu valmistamine (buffet) hotelli külastajatele.

Nõudmised kandidaadile

NÕUDMISED:
Erialane haridus ja haritus
Hea inglise keel suhtlustasandil
Eelnev töökogemus kõrgtasemelises hotellis või restoranis

MÄRKSÕNAD:
iseseisvus, puhtusearmastus, kiirus ja täpsus, usaldusväärsus ja lojaalsus, kvaliteeti hindav, efektiivsus, positiivne ellusuhtumine ja võime töötada väga kiiretel perioodidel, teenindus- ja suhtlemisvalmidus, meeskonnatööoskus, huvi uute toitude ja toodete trendide vastu

Kui Sa tunned, et "see oled Sina" ja Sul on kogemusi mõnes eelpool loetletud valdkonnas, siis palun võta meiega ühendust! Meil võib Sinu jaoks olla huvitav tööpakkumine!

PAKUME:
Häid töötingimusi
Võimalust õppida tundma uut toidukultuuri ning kohtuda antud valdkonnas uute inimestega
Tasuta reisi Norrasse ja tagasi Eestisse
Tööõnnetuskindlustust
Konkurentsivõimelist töötasu
Tasuta toitlustust
Tasuta majutust

Lisainfo

Tööpakkumise number
#177590

Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö
Kuulutus aegub:
15. mai 2009
Kuulutus sisestati:
30. aprill 2009

UNIC Job otsib traditsioone hindavasse hotelli Geilos iseseisvat buffet kokka.
Töö periood 01.06.2009 kuni 31.10.2009.

Vaata rohkem