Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 163875

Tööpakkumise number

163875

Töö kirjeldus

Pakume tööd kogenud kokkadele lõuna- Norra heatasemelistes hotellides ja restoranides.

Nõudmised kandidaadile

hea inglise keele oskus
eelnev töökogemus kokana
erialane haridus ja haritus
kohusetundlikkus, töökus
meeskonnatööle orienteeritus ja koostöövõime
iseseisva töö oskus
positiivne ellusuhtumine

Transport, majutus ja toitlustamine korraldatud tööandja poolt ja on töötaja jaoks tasuta, töö graafiku alusel, tööleping sõlmitakse Eestis.
Palk (neto e. kätte ) sõltuvalt töökogemusest ja taustast, ALATES 17 500 EEK.
lisatasude võimalused: ületunnid (üle 162h/kuu) +50%, riigipühad +100%, boonus alates 3. töökuust.

Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
6. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
8. september 2008

UNIC Management OÜ on 2004. aastal loodud ja Eestis registreeritud rahvusvaheline tööjõurendi ettevõte. Meie tegevussuund on tööjõu leidmine heatasemelistesse Norra kuurorthotellidesse hotelliteenindaja, ettekandja, koka, administraatori jpt. ametikohtadele.