Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #153372

Kokk

CVKeskus.ee klient
Norra
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd kahele kokale hotellis Lääne-Norras, Sunnfjordis, ühes kaunimatest kohtadest Norras. (www.sunnfjord.no).
Hotellis on 164 tuba, 16 konverentsisaali, 1 pubi, tantsurestoran, bassein ja spordisaal. Pearestoranis on 250 istekohta (2 eraldi tuba), lisaks on väiksem restoran 74 istekohaga. Hotellis ehitatakse välja veel 48 tuba ja SPA.
Restoran serveerib hommiku-, lõuna- ja õhtusööki, a la cartet, eelroogasid, on toateeninduse menüü ja grupimenüü.

Ootused kandidaadile

* kokatunnistus
* hea inglise keele oskus
* erialane töökogemus
* kandidaat peab olema iseseisev, hea iseloomiga, tahtejõuline, koostööaldis ja loominguline

* palk Norra tasemel (min 31000EEK netto normtundide eest (170t). Ületundide puhul + 50%.
* tasuta reis sihtkohta ja tagasi
* tasuta majutus interneti ühendusega (omaette korteris 28m2)
* tasuta kindlustused
* võimalus töölepingut pikendada

Lisainfo

Tööperiood: 1. juuni - 30. september
Tööülesanded: külmade ja kuumade toitude valmistamine.

Tööpakkumise number
#153372

Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
9. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
26. mai 2008

Oleme Norra personalivahendusfirma peakontoriga Tartus. Vahendame Eestist kvaliteetpersonali Norrasse pannes suurt rõhku tööotsija kvalifikatsioonidele, töökogemustele, keeleoskustele ja isikuomadustele. Samas oleme pidevas dialoogis Norra suurimate personalivahendusbüroodega ja tööpakkujatega püüdes leida meie tööotsijale sobiva ja väärilise töökoha.

Vaata rohkem

Kokk