Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 151377

Tööpakkumise number

151377

Töö kirjeldus

Pakume tööd kogenud kokale suures eksklusiivses restoranis Stavangeris, kus suvel toimuvad MM-võistlused kokanduses, erinevad firmaüritused ja festivalid. Restoranis on 1200 kohta. Tööd on kuni 1. septembrini. Töö on kahes vahetuses: 8-17, 15-24, 45-55 töötundi nädalas.

Nõudmised kandidaadile

eelnev töökogemus kokana
erialane haridus
hea inglise keele oskus
kohusetundlik, iseseisev ja töötaheteline
meeskonnale orienteeritus ja koostöövõime
positiivne ellusuhtumine

Kandidaat peaks olema loov, otsusekindel ning hea meeskonnatöötaja. Väga oluline on inglise või mõne skandinaavia keeleoskus. Palume keeleoskuse kindlasti ka CVsse märkida.

Ettevõte pakub

palk ca 33000 neto (ületunnid + 50%)
tervisekindlustus
tasuta transport sihtkohta ja tagasi
tasuta majutus (majas koos teiste eestlastega, igaühel oma tuba, internet, TV)

Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
12. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
12. mai 2008

Oleme Norra personalivahendusfirma peakontoriga Tartus. Vahendame Eestist kvaliteetpersonali Norrasse pannes suurt rõhku tööotsija kvalifikatsioonidele, töökogemustele, keeleoskustele ja isikuomadustele. Samas oleme pidevas dialoogis Norra suurimate personalivahendusbüroodega ja tööpakkujatega püüdes leida meie tööotsijale sobiva ja väärilise töökoha.