Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #150816

Kokk

CVKeskus.ee klient
Norra
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd kogenud kokale väikeses, kuid hubases hotellis 230 km Trondheimist.
Tööülesanded: a la carte toidu valmistamine, küpsetamine.
Töö periood: 29. mai - 29. september. Min 170 tundi kuus

Ootused kandidaadile

eelnev töökogemus kokana
erialane haridus
hea inglise keele oskus
kohusetundlik, iseseisev ja töötaheteline

Ettevõte pakub

palk Norra tasemel (min 31000 EEK neto + 50% ületunnid)
tervisekindlustus
tasuta transport sihtkohta ja tagasi
tasuta majutus (omaette korteris 200m hotellist)

Tööpakkumise number
#150816
Kokk