Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #187155

Kokk-müüja (Tallinn)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kaupade tellimine
  • Kaupade vastuvõtt ja väljapanek
  • Pitsa ja kulinaariatoodete valmistamine
  • Omatoodangu märgistamine ja komplekteerimine
  • Kaupade toiduohutuse tagamine, hügieen ja tööohutus
  • Realiseerimisaegade jälgimine
  • Klientide teenindamine kulinaarialetis

Ootused kandidaadile

  • Soovitavalt erialane haridus
  • Kohusetundlik ja korrektne
  • Iseseisva töötegemise oskus
  • Vahetustega töö sobivus
  • Vanust vähemalt 18 aastat
  • Kasuks tuleb eelnev töökogemus kaubanduse või toitlustuse valdkonnas

Ettevõte pakub

  • Väärtuslikku töökogemust heas meeskonnas
  • Erialast täiendkoolitust ja karjäärivõimalust
  • Firmapoolset väljaõpet
  • Sõbralikku ja toetavat meeskonda
  • Võimalust töötada ka kõrgkooli kõrvalt

Lisainfo

  • Töökoha asukoht: Tallinn
  • Tööaeg: vahetustega, graafiku alusel

Tööpakkumise number
#187155

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
18. november 2009
Kuulutus sisestati:
16. november 2009

Rimi Eesti Food AS on Eesti juhtiv toidukaupade müügiga tegelev jaekaubandusettevõte, kuhu kuuluvad Rimi hüpermarketid, Rimi supermarketid ja Säästumarketid. Lisaks on Rimi Eesti Food AS`il Eesti suurim ja kaasaaegsem keskköök. Meil on 78 kauplust üle kogu Eesti. Anname tööd enam kui 2700 inimesele.

Vaata rohkem