Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196777

Kokk Meresuu Beach & Bar'i

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Need noored, kes naudivad huvitavat tööd rannas, päikest ja suvitajatega suhtlemist - see sõnum on Teile!

Meresuu Beach & Bar`i kokk:
* Valmistab menüüs ettenähtud toidud
* Teenindab kliente kiirelt ja professionaalselt
* Hoiab puhtana töökohta

Ootused kandidaadile

* Grilliga toidu valmistamise oskus
* Positiivsus, oskus nautida oma tööd ja tahe teha kliendi tuju heaks
* Hea meeskonnatööoskus ja suhtlemisvalmidus
* Aktiivsus ja initsiatiivlikus
* Iseseisvus, vastutustunne ja kohusetunne
* Keeleoskus: eesti, vene
* Kasuks tuleb varasem töökogemus

Ettevõte pakub

* Huvitavat, vastutusrikast ja mitmekesist tööd
* Kaasaegset töökeskkonda
* Sõbralikku meeskonda
* Arenemisvõimalusi
* Motiveerivat palka

Tööpakkumise number
#196777

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
praktika või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
31. mai 2010
Kuulutus sisestati:
6. mai 2010

Uus kõrgetasemeline 4****Meresuu SPA & Hotel Narva - Jõesuus pakub suurepäraseid puhkamise ja lõõgastumise võimalusi, samuti häid võimalusi koosolekute, koolituste ja ürituste läbiviimiseks.
Hotellis on 109 heatasemelist numbrituba, restoran ja lobby baar, 4 hästivarustatud konverentsisaali, veekeskus koos erinevate saunadega ja wellness spaa hoolitsustega.

Vaata rohkem