Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #289154

Kokk-lihalõikaja

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kaupluses asuvas köögis jahutatud liha tükeldamine ja ettevalmistamine müügiks, osalemine toiduvalmistamises, realiseerimisaegade jälgmine, partiide koguseline arvestus, käitlemisnõuetest kinnipidamine vastavalt kehtestatud korrale, töövahendite pesu ja ruumide korrashoid, inventuurides osalemine

Ootused kandidaadile

ootame kollektiivi sõbralikku, vastutus- ja kohusetundlikku töötajat, kes suhtuks töötegemisse positiivselt, vajalik on varasem kogemus kokana töötamisest

pakume kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda, tööalast väljaõpet kohapeal, tulemustele orienteeritud töötasu

Lisainfo

vajadusel tuleb töötada ka nädalavahetustel ja riiklikel pühadel, kaupluse aadress Valga mnt.7, Elva

Tööpakkumise number
#289154

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. november 2012
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2012

RRLektus AS on jaekaubandusettevõte, kuhu kuulub 52 toidu- ja esmatarbekaupade kauplust Eesti erinevates piirkondades.

Vaata rohkem