Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #185970

Kokk (lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamine)

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kelle põhiülesandeks on kohviku külastajatele toidu valmistamine ning vajadusel uute retseptide välja töötamine

Ootused kandidaadile

eelnev erialane töökogemus
töökus ning rõõmus meel
toitlustusalane eriharidust

Ettevõte pakub

stabiilset töökohta
kaasaegseid töötingimusi

Tööpakkumise number
#185970

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2009
Kuulutus sisestati:
23. oktoober 2009

AS Kalev Chocolate Factory on Eesti vanim ja suurim kondiitritööstusettevõte, mille põhitegevuseks on šokolaadi-, suhkru- ja jahukondiitritoodete tootmine ning müük.
Rakvere šokolaadipood – kohvikus

Vaata rohkem