Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #328558

Kokk

CVKeskus.ee klient
Läänemaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Toidu valmistamine vastavalt tellimustele, menüüle ja retseptuurile ning kaupade tellimine.

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus kokana, kokkupuude nii gruppide kui ka a la carte -klientidega. Pakutud töökoht sobib Sulle:
- kui oled positiivse ellusuhtumisega
- Sulle meeldib töötada kollektiivis
- aidata arendada turismiettevõtte toitlustust.

Kaasaegset töökeskkonda, paindlikku graafikut, kohapeal elamise võimalust, palka vastavalt töötulemusele

Lisainfo

Kui Sulle meeldib kaasa aidata teeninduses, siis palun anna sellest kandideerimisel teada. Ühtlasi on teretulnud teenindajate sooviavaldused.

Tööpakkumise number
#328558

Asukoht:
Läänemaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Brutopalk: 1000 - 1500 €/kuus
Kuulutus aegub:
27. jaanuar 2014
Kuulutus sisestati:
27. detsember 2013
Lisainfo palga kohta:
palk vastavalt töötulemustele

AS Swedest Motel Group põhitegevus on turistide majutamine ja toitlustamine Roosta Konverentsi- ja Puhkekeskuses. Roosta Puhkekeskus on Loode-Eesti rannikul paiknev majutusettevõte, mis lisaks majutusele ja toitlustamisele pakub konverentsiteenust ja vaba aja veetmise võimalusi asutustele ja eraisikutele nii Eestist kui ka piiri tagant.

Vaata rohkem

Kokk