Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #547611

Kokk

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

köögis toitude valmistamine vastavalt tellimustele,
komponentide ettevalmistamine järgmiseks päevaks,
realiseerimisaegade jälgmine, partiide koguseline arvestus,
käitlemisnõuetest kinnipidamine vastavalt kehtestatud korrale,
töövahendite pesu ja ruumide korrashoid,
inventuurides osalemine

Ootused kandidaadile

korrektsus ja kohusetundlikkus, positiivne suhtiumine töötamisse, hea pingetaluvus, sobivus meeskonnatööks

firmasisest koolitust, tulemustele orienteeritud palka, sõbralikku töökollektiivi

Lisainfo

Töökoha aadress: Tallinna mnt 68, Rakvere

Tööpakkumise number
#547611

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
22. august 2018
Kuulutus sisestati:
24. juuli 2018

RRLektus AS on arenev jaekaubandusettevõte, kuhu kuulub üle 60 kaupluse Eesti erinevates piirkondades.

Vaata rohkem

Kokk