Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #765663

Kokk

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kui sulle meeldib valmistada maitseelamusi, siis see tööpakkumine on Sulle. Otsime Palmse mõisa kokkasid!

Töö kirjeldus:

  • Toidu valmistamine
  • Kasutatavate köögiseadmete ja töövahendite ohutu kasutamine
  • Töökoha korrashoid

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus on kasuks

  • Oled kohusetundlik ja korrektne

  • Oled õppimisvõimeline ning meeskonnatööle suunatud

  • Valdad suhtlustasandil eesti keelt

  • Pinge- ja stressitaluvus

Ettevõte pakub

  • Arenguvõimalust köögis
  • Täistööaega
  • Hoolivat meeskonda
  • Võimalust kaasa rääkida töögraafiku kujundamisel
  • Avatud olemist Sinu uutele ideedele ja ettepanekutele

Kandideeri, ootame just Sind!

Tööpakkumise number
#765663
Kokk