Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #717235

Kokk

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hea kokk! Meil on sind kiiresti vaja!

Ootame sind kandideerima!

  • Toidu valmistamine
  • kasutatavate köögiseadmete ja töövahendite ohutu ning toiduainete, toorainete nõuetekohase hoidmise tagamine
  • sanitaarnõuete täitmine töökohas
  • töökoha korrashoid ja koristamine

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus on kasuks

  • Oled kohusetundlik ja korrektne

  • Oled õppimisvõimeline ning meeskonnatööle suunatud

  • Valdad suhtlustasandil eesti keelt

Ettevõte pakub

  • Arenguvõimalust köögis
  • Täistööaega
  • Hoolivat meeskonda
  • Võimalust kaasa rääkida töögraafiku kujundamisel
  • Avatud olemist Sinu uutele ideedele ja ettepanekutele
  • Leiame lahenduse tööle jõudmiseks ja tööl käimiseks

Lisainfo saamiseks palume kirjutada Palmse mõisa peakokale Marko Kulverile marko(at)palmse.ee ja teenindusjuhile Alvis Laks alvis(at)palmse.ee

Tööpakkumise number
#717235
Kokk