Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 419692

Tööpakkumise number

419692

Töö kirjeldus

- Toidu valmistamine vastavalt retseptidele
- Köögi korrashoid ja koristamine, nõudepesu
- Kaubatellimuste koostamine, kauba vastuvõtt
- Menüü koostamine

Nõudmised kandidaadile

- Erialane haridus ja/ või eelnev töökogemus
- Aus, aktiivne
- Kohusetundlik
- Hea meeskonnatöötaja

Ettevõte pakub

- Pikaajalist töösuhet
- Mitmekülgset tööd
- Eneseteostamise võimalust
- Kindlat töötasu (kokkuleppel vastavalt oskustele)
- Kaasaegset töökeskkonda

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
19. mai 2016
Kuulutus sisestati:
20. aprill 2016

Tristvere Maja asub Lääne-Virumaal, Kadrinas. Hubane kohvikuruum mahutab 50 inimest, kus pakume argilõunaid päevapakkumiste näol ning a la carte menüüd. Meie juures on võimalik korraldada suursugune firmaüritus, seminar või sünnipäev. Inimeste eri maitsesoove silmas pidades on meie menüü lai ja sobilik kõigile. Meie juures on Teil suurepärane võimalus tähistada olulisi tähtpäevi, koosviibimisi või lihtsalt juua head kohvi ning nautida kaaslaste seltskonda!