Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 397859

Tööpakkumise number

397859

Töö kirjeldus

Armastus käib kõhu kaudu ! Seega on kokk Tristvere Maja südameks, kelle põhiülesanneteks on toitude valmistamine vastavalt retseptuurile, toitude serveerimine, gruppide toitlustus, köögi korrashoid, kaubatellimuste koostamine, kauba vastuvõtt.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame, et sa armastad toidu tegemist ja vastutad tehtud toitude eest, oled loov ja aktiivne ning orienteeritud meeskonnatööle.

Nõudmised:
-Töökogemus antud valdkonnas
-Seadusekuulekus
-Kohusetundlik ja kiire
-Eesti keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

-Väljaõpet kohapeal
-Mitmekülgset vahetustega tööd
-Palka kokkuleppel
-Toetavat töökeskkonda

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. oktoober 2015
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2015

Tristvere Maja asub Lääne-Virumaal, Kadrinas. 15km Rakverest suunaga Tapa poole.
Majas on avar ja hubane kohvikuruum, mis mahutab 50 inimest ning lisaks väliterrass 20-ne istekohaga. Meie juures on võimalik korraldada suursugune firmaüritus, seminar või sünnipäev. Lisaks pakume majutuse võimalust maja 2.korrusel (3-tuba: sviit ja 2 standard tuba kahekohalises toas). Tööpäevadel pakume soodsaid ja maitsvaid päevapraade ja suppe. Samuti leiate meie menüüst palju erinevaid toite, mis kõik on valmistatud värskest toorainest kohapeal.