Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #166610

Kokk

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kulinaariatoodete nõuetekohane valmistamine vastavalt tellimustele.

Ootused kandidaadile

- erialane töökogemus
- hea pingetaluvus
- oskus töötada meeskonnas

Ettevõte pakub

- kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid

Lisainfo

Otsime kokka Rakveres Seminari tn asuvasse kulinaariatsehhi. Tööaeg 8.00-20.00. Töö on graafiku järgi- lühike ja pikk töönädal. Lühikesel nädalal tööpäevad kolmapäev ja neljapäev, pikal nädalal tööpäevad esmaspäev, teisipäev, reede, laupäev ja pühapäev.

Tööpakkumise number
#166610

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. november 2008
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2008

AS Pihlaka toodab kondiitri- ja kulinaariatooteid ja turustab neid läbi vahendajate pea kogu Eestis.
Ettevõttel on neli esinduskauplust, kaks Rakveres ja kaks Tallinnas.

Vaata rohkem

Kokk